نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک در تهران

تعمیر برد لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر برد لباسشویی جنرال الکتریک

انسان ها همواره  دستگاه های مختلف و مدرنی را اختراع و در بازار موجود می‌کنند، از جمله این دستگاه های پیشرفته و مدرن ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می‌باشد.ماشین لباسشویی جنرال الکتریک وابسته به برد خود است که به گونه ای حکم مغز آن را دارد، این برد وظیفه مهمی را حمل می‌کند، به طور کل وظیفه آن مانند مغز انسان کنترل دیگر قسمت های ماشین لباسشویی و فرستادن تمامی دستورات به قطعه های مختلف می‌باشد، این امر پس از فشردن دکمه استارت ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و راه انداختن زمان سنج آن که زمان کارکرد ماشین را معین می‌کند امکان پذیر است.  در صورتی خرابی این قطعه نیاز به تعمیر برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک است تا لباسشویی مجدد به حالت عادی برگردد.

اهمیت برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

به طور کل اگر مشکلی برای برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به وجود بیاید تمامی عملکرد ماشین لباسشویی مختل خواهد شد و باعث بروز مشکلات زیادی برای آن شده و در اخر حتی در روشن شدن با مشکل مواجه می‌شود، بنابراین تعمیر و نگهداری از آن امر بسیار مهمی به شمار می‌رود.

جالب است بدانید از جمله دلایل بالا بودن رتبه بندی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک برد قوی و پیشرفته آن می‌باشد، این برد های پیشرفته و دارای عمر مفید زیاد در صورت بروز مشکل نیازمند به یک متخصص و تعمیرکار حرفه ای می‌باشد تا در صورت خرابی به راحتی مشکل آن را برطرف کند و آسیبی به ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نزند.

بهتر است افراد در زمینه علت خرابی برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به خوبی مطالعه و تحقیق کنند تا بتوانند مشکل اصلی را پیدا و برای حل آن اقدام نمایند، ما در اینجا برای سهولت کار شما چندین دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را جمع آوری کردیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

صفحات مرتبط:  ارور اچ آر اس (hrs) در ساید جنرال الکتریک

دلایل خرابی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

دلایل مختلفی برای خرابی برد لباسشویی جنرال الکتریک وجود دارد، به طور کل با خرابی قطعات مختلف ماشین لباسشویی برد به مشکل می‌خورد، اگر بتوانید به موقع این خرابی ها را تشخیص دهید سبب جلوگیری از آسیب جدی به ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می‌شود، اما اگر در تشخیص علت خرابی ناموفق باشید، ممکن است در تعویض و تعمیر به موقع آن به مشکل بخورید.

برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک از خازن های مختلف  تشکیل شده است و بر روی pcb مونتاژ شده، بنابراین در صورت خرابی کارکرد ماشین لباسشویی با مشکل جدی  مواجه میشود.

تعمیر برد لباسشویی جنرال الکتریک

 از جمله دلایلی که ممکن است باعث خرابی برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شود می‌توان اشاره داشت به نوسانات برق، به طور کل اتصالات برقی همواره از مهم ترین دلایل خرابی وسایل برقی به شمار می‌روند، زیرا نوسان برق ممکن است باعث اتصالی خازن های برد ماشین لباسشویی شود و در نتیجه باعث سوختن برد می‌شود، پس به طور کل نوسان برق از اصلی ترین علل خرابی برد است.

از دیگر دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نفوذ آب به درون ماشین لباسشویی است، زیرا در صورت خرابی قطعات درونی ماشین لباسشویی و اختلال در کارکرد آنها ممکن است آب به درون ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نفوذ کند و باعث اتصالی سیم پیچی داخلی آن شود، در نتیجه برد ماشین لباسشویی می‌سوزد، توجه داشته باشید که نفوذ آب می‌تواند منجر به برق گرفتگی نیز شود پس بسیار احتیاط نمایید و در صورت دیدن نشانه ای از آتش سوزی که در آخر برد آن را به طور کامل خراب می‌کند حتما به تعویض آن فکر کرده و در آخر برای آن اقدام کنید، زیرا در صورت سوخت قابل تعمیر نمی‌باشد.

صفحات مرتبط:  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مابه

اگر دلیل خرابی برد خراب شدن خازن های آن باشد شما می‌توانید به راحتی به تعمیر آن بپردازید، برای انجام اینکار حتما با یک متخصص تماس بگیرید تا مشکلات بیشتری برای ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما ایجاد نشود.

همچنین خرابی فیوز ها و رطوبت هردو از جمله عواملی هستند که عمر برد ماشین لباسشویی شما را کاهش می‌دهند، اما هردو با تعمیرات لازم به درستی مطابق گذشته کار می‌کنند، توجه داشته باشید که رطوبت هوا و گرما در حالت عادی تهدیدی حساب نمی‌شود اما به مرور باعث خرابی خزان ها و حتی سوختن برد خواهد شد، پس قبل از هر اقدامی از جای مناسبی برای ماشین لباسشویی خود اطمینان حاصل کنید.

علائم خرابی برد  لباسشویی جنرال الکتریک

خرابی برد ماشین لباسشویی به کل کارکرد آن را به تعویق می اندازد و منجر به خرابی ماشین لباسشویی شما می‌شود، بنابراین از علائم مشخصی برخوردار است که شما می‌توانید در صورت مشاهده به مشکل آن پی ببرید.

تعمیر برد لباسشویی جنرال الکتریک

از جمله علائم خرابی برد ماشین لباسشویی اختلال در اجرای برنامه آن می‌باشد، یعنی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما طبق دستورات برنامه شست و شو را اجرا نمی‌کند یا دمای آب با تنظیمات انجام شده شما مطابقت ندارد، در این صورت می‌توان پی برد که برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک با مشکل مواجه شده است.

همچنین ارور در صفحه نمایش از جمله این علائم خرابی می‌باشد، ماشین لباسشویی جنرال الکتریک از قابلیت ارسال کد در صورت خطا برخوردار است که شما می‌توانید با استفاده از آن به مشکل ماشین لباسشویی خود پی ببرید و برای تعمیرماشین لباسشویی جنرال الکتریک اقدام کنید.

صفحات مرتبط:  علت صدا و لرزش زیاد در لباسشویی مابه چیست؟

عدم تخلیه آب دیگر علائم خرابی برد است، به طوری که این عمل با توجه به دستورات فرستاده شده توسط برد انجام می‌پذیرد و در صورت خرابی این دستورات به درستی ارسال نمی‌شوند و عملیات تخیله آب با مشکل مواجه می شود.

توجه کنید که در صورت خرابی برد و نفوذ آب به ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ممکن است بدنه دستگاه دارای برق باشد، در این حالت بهتر است به ماشین لباسشویی خود نزدیک نشوید زیرا در صورت لمس آن ممکن است دچار برق گرفتگی شوید.

 تعمیر برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک یا تعویض آن

برد ماشین لباسشویی شما ممکن است دچار آسیب شود، در این صورت بهتر است برای تعمیر با نمایندگی جنرال الکتریک تماس بگیرید، در صورتی که خرابی و صدمات وارد شده بیش از حد باشد و قابل تعمیر نباشد، ناچار به تعویض آن خواهید شد.

در صورتی که به موارد زیر برخوردید برد ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض پیدا می‌کند، از جمله این موارد می‌توان اشاره کرد به آتش گرفتن قسمتی از برد، ریختن آب بر روی دستگاه، سوختن آی سی برد الکترونیکی دستگاه و دیگر موارد که هرکدام نیازمند به تعویض سریع برد می‌باشند.

5/5 - (2 امتیاز)

برچسب ها

#