نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک در تهران

تعمیر خشک کن جنرال الکتریک در تهران

خشک کن قسمت مهمی از لباسشویی می باشد و بخشی است که بیشتر دچار خرابی می شود. برای تعمیر خشک کن لباسشویی جنرال الکتریک باید از اصل بودن قطعاتی که جایگزین می شود مطمئن باشید. به همین علت تعمیر خشک کن لباسشویی خود را به هر فرد ناواردی نسپارید و تنها به نمایندگی های معتبر و تعمیرگاه مجاز رسمی جنرال الکتریک اعتماد کنید.

نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک با داشتن نمایندگی های متعدد در تمام نقاط تهران بصورت 24 ساعته و در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خدمات رسانی به مشتریان خود می باشد. فقط کافیست که با ما تماس بگیرید.

تعمیر خشک کن جنرال الکتریک

تعمیر خشک کن جنرال الکتریک

تعمیر خشک کن جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز و رسمی تعمیرات جنرال الکتریک به بهترین شکل ممکن، جدیدترین روش های تعمیر و مناسب ترین قیمت به تعمیر خشک کن لباسشویی جنرال الکترک شما می پردازد. پس از مشاهده مشکل در خشک کن لباسشویی خود با نمایندگی ما تماس گرفته، مشاوران ما پس از شنیدن مشکل دستگاه شما در صورت جزئی بودن ایراد، به صورت تلفنی شما را راهنمایی می کنند تا خودتان مشکل پیش آمده را حل نمایید. در غیر اینصورت تیم تعمیرکاران ما پس از گرفتن آدرس و انجام هماهنگی های لازم به محل شما آمده و در کمترین زمان ممکن به تعمیر خشک کن لباسشویی شما می پردازند. اگر شما به دلایلی مانند تمام شدن تاریخ برگه گارانتی و یا گم شدن آن، نمی توانید از خدمات پس از فروش استفاده نمایید کافیست با ما تماس گرفته تا همکاران ما به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

مواردی که خشک کن به تعمیر نیاز دارد

شما زمانی نیاز به تعمیر خشک کن جنرال الکتریک دارید که یکی از مشکلات زیر برای دستگاه بوجود بیاید:

 • کار کردن خشک کن لباسشویی 
 • زمان زیادی طول می کشد تا خشک کن لباسهای شما را خشک کند.
 • به گوش رسیدن صدای عجیب و غریب از دستگاه 
 • خشک کن روشن نمیشود و یا مثل قبل کار نمی کند.
 • بلند شدن دود از دستگاه 
 • هیتر خشک کن کار نمیکند و گرم نمی کند.
 • تایمر خشک کن کار نمی کند.
 • جرقه زن خشک کن کار نمیکند (در خشک کن گازی)

ویژگی های نمایندگی مجاز تعمیر خشک کن جنرال الکتریک

کارشناسان متخصص

اعزام کارشناسان و تعمیرکارانی با ۱۵ سال سابقه

هزینه دستمزد پایین

تعمیر خشک کن جنرال الکتریک شما با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت

ویژگی های نمایندگی مجاز تعمیر خشک کن جنرال الکتریک

خدمات رسانی سریع

کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و اقدام به تعمير وسیله شما خواهند کرد.

داشتن شعبات متعدد

داشتن شعبات و نمایندگی های متعدد تعمیر جنرال الکتریک در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران

هزینه تعمیر خشک کن

هزینه تعمیر خشک کن جنرال الکتریک

یکی از سوالاتی که مشتریان ما همیشه قبل از تعمیر میپرسند و تبدیل به دغدغه شان شده اینست که هزینه و قیمت تعمیر خشک کن جنرال الکتریک چقدر می شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نمی توان قیمت مشخص و دقیقی را بدون چک کردن دستگاه و خرابی قطعه بیان کرد. در واقع قیمت تعمیر خشک کن جنرال الکتریک به عوامل مختلفی بستگی دارد و متغیر است. ممکن است خشک کن شما فقط به یک سرویس نیاز داشته باشد و یا ممکن است قطعه مهمی در خشک کن خراب شده باشد و نیاز به تعویض قطعه باشد همه اینها در هزینه و دستمزد تعمیرخشک کن جنرال الکتریک موثر است. ولی با همه اینها باید بدانید که قیمتی که نمایندگی ما و تعمیرکاران جنرال الکتریک به شما می گویند همگی بر طبق نرخ مصوبه از طرف اتحادیه می باشد.

سرویس خشک کن جنرال الکتریک در محل

حتما میدانید که لباسشویی جنرال الکتریک از قطعات مختلف و زیادی تشکیل شده که یکی از مهم ترین این قطعات خشک کن می باشد.  حتما لازم نیست که خشک کن شما کار نکند و یا دود از آن بلند شود تا با نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک تماس بگیرید بلکه بهتر است هر چند ماه یک بار سرویس کامل لباسشویی و خشک کن جنرال الکتریک خود را انجام دهید و از پیش آمدن مشکلات و هزینه های ناگهانی هم پیشگیری نمایید. برای سرویس خشک کن جنرال الکتریک خود با نمایندگی مجاز و تعمیرگاه رسمی لباسشویی جنرال الکتریک در تهران تماس بگیرید. تعمیرکاران ما با داشتن سالها تجربه در سرویس خشک کن جنرال این کار را به بهترین نحو ممکن و در سریع ترین زمان برایتان انجام خواهند داد.

سرویس خشک کن جنرال الکتریک

ثبت درخواست آنلاین تعمیر خشک کن جنرال الکتریک

تعداد محدودی از نمایندگی های در حال فعالیت به عنوان نمایندگی رسمی و مجاز هستند که زیر نظر شرکت جنرال الکتریک فعالیت می کنند. برای ثبت درخواست تعمیر خشک کن خود، می توانید با یک تماس مشکل دستگاه خود را مطرح کنید و تعمیرکار ما پس از گرفتن آدرس شما در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر خواهد شد. 

  دلایل خراب شدن خشک کن

  لازم است در این بخش برخی دلایل و علت هایی که باعث خراب شدن و کار نکردن خشک کن می شود را باهم بررسی نماییم:

  • قطعات تقلبی و نامرغوب: در برخی مواقع ممکن است دلیل خرابی خشک کن استفاده از قطعات تقلبی و نامرغوب در آن باشد که این امر ممکن است حین تعمیر و تعویض قطعه به جای استفاده از قطعات اصل برای خشک کن شما پیش بیاید.
  • قطع شدن برق: نبود جریان برق و قطعی آن باعث کار نکردن خشک کن خواهد شد. شاید سیستم برق خشک کن از بخش های مختلفی دچار آسیب شده باشد که در اینصورت بهتر است حتما از یک تعمیرکار متخصص و مجرب کمک بگیرید.
  • خراب شدن موتور لباسشویی: این اتفاق زیاد رخ می دهد که بخاطر خراب شدن موتور لباسشویی خشک کن هم کار نمی کند. در اینصورت ممکن است که با تعمیر موتور دستگاه شما خشک کن هم درست شود و شروع به کار کند اما اگر با تعمیر هم مشکل حل نشد یعنی مشکل موتور لباسشویی شما حاد می باشد و نیاز به تعویض موتور لباسشویی است.
  • تنظیم نبودن دستگاه: اگر دستگاه شما تنظیم نباشد موتور از کار می افتد و خشک کن هم کار نمی کند. و یا اگر هوای مناسب به خشک کن نرسد خشک کردن را انجام نمی دهد و از کار می افتد. بنابراین باید تنظیمات دستگاه خود را به درستی انجام دهید می توانید پس از خرید و یا سرویس دستگاه توسط تعمیرکار این مورد را هم تنظیم نمایید.
  • پر کردن لباسشویی بیش از ظرفیت آن: برای مثال اگر ظرفیت لباسشویی شما 5 کیلویی باشد هیچ گاه بیشتر از ظرفیت آن لباس وارد نکنید این کار به جز آسیب زدن به خشک کن دستگاه می تواند قسمت های دیگر لباسشویی را هم از کار بیندازد.
  • خرابی ترموستات و فیوز حرارتی: اگر ترموستات لباسشویی خراب باشد بر کارکرد خشک کن هم اثر میگذارد و باعث کار نکردن آن خواهد شد. برای رفع این مشکل از تعمیرکاران نمایندگی جنرال الکتریک کمک بگیرید.
  • خرابی خازن دستگاه: خراب بودن خازن دستگاه می تواند موجب کار نکردن خشک کن شود. اگر دستگاه شما بدون ایرواشر می باشد این مشکا ممکن است برایتان پیش آید.
  • پمپ آب مشکل دارد: خراب شدن، سوختگی و هرگونه اشکالی در پمپ آب موارد رایجی است که باعث کار نکردن خشک کن خواهد شد. اگر پمپ آب مشکل دارد بهتر است با نمایندگی ما تماس بگیرید تا قبل از کار نکردن خشک کن از مشکلات آتی پیشگیری نمایید.
  • مشکل در کلید خشک کن: این که کلید خشک کن کار نکند از سطحی ترین مشکلات خشک کن می باشد که ممکن است نادیده گرفته شود. کلید خشک کن به راحتی قابل تعمیر است.

  مناطق تحت پوشش نمایندگی‌ تعمیر خشک کن جنرال الکتریک در تهران

  لوگو جنرال

  شمال تهران

  شرق تهران

  غرب تهران

  جنوب تهران

  سوالات متداول نمایندگی تعمیرخشک کن جنرال الکتریک

  جهت تعمیرات خشک کن جنرال الکتریک می توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمائید: 09120565654
   
   
  تعمیرکار برای مراجعه و تعمیر خشک کن جنرال شما، از سوی نمایندگی ما زمان حدودی با شما هماهنگ می شود، همچنین قبل از اعزام کارشناسان ما با شما تماس میگیرند تا زا حضور شما در منزل مطمئن شوند.
   
  خیر. گارانتی و ضمانت ما برای همین مواقع می باشد. اگر مشکل همان بخش قبلی که باشد که به وسیله ی ما تعمیر شده بود، ما موظف هستیم که مشکل را رایگان برطرف کنیم.

  ما برای رفاه حال مشتریان خود شعب متعددی در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران راه اندازی کرده ایم که با توجه به آدرس محل سکونت مشتری تعمیرکار از نزدیکترین شعبه به محل اعزام خواهد شد.

  اگر تعمیرکار ما پس از اینکه به محل شما اعزام شد و خرابی قطعه را بررسی کرد، نیاز به تعویض قطعه را لازم و ضروری دانست، نمایندگی تعمیرات خشک کن جنرال الکتریک این اطمینان خاطر را به شما می دهد که قطعه ای که جایگزین می شود اصل و اورجینال بوده و با این تعویض در عملکرد و کارکرد دستگاه شما خللی وارد نشود.

  فرم تماس با ما

  از طریق فرم زیر اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

  Rate this page
  #