نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در شرق تهران

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس در شرق تهران

وایت هاوس چیست؟

شرکت بزرگ و بلند آوازه ی وایت هاوس یکی از معروف ترین برند های تولید کننده ی یخچال و فریزر، کالا های برودتی در انواع مختلف است که در آمریکا تولید و طراحی شده است و در سطح جهان به فروش می رسد در شرق تهران وجود دارد.

شرکت  وایت هاوس در امریکا بنیان گذار شده است که در سال ۱۸۸۶ شروع به کار کرده. و جزئی از بهترین برند های سطح جهان است. شرکت وایت هاوس توسط بنیان گذاری به نام جرج وستینگ هاوس ساخته شد و اولین تولید آن ها در صنعت ریلی بود. که الان بخش زیادی از این شرکت به شرکتی ژاپنی فروخته شده است و نام آن را به ویاکام سی بی اس تغییر دادن جرج وستینگ هام در سن ۲۲ سالگی بدون هیچ تجربه و تحصیلاتی شروع به کار کرد. و اولین بار یک ترمز بادی برای قطار ساخت که باعث شهرت و معروف شدن وی شد. این شرکت توسط جرج وستینگ هاوس محصولاتی مانند موتور هواپیما، نیروگاه ها، رادار ها و… پرداخت که الان این شرکت در کشور های دیگری در حال ساخت لوازم های خود است محصولاتی که این شرکت کم کم به ساخت آن ها پرداخت محصولات لوازم خانگی هستند که فروش آن به خصوص یخچال های وایت هاوس در آسیا و آمریکا رکورد بیشترین را به خود اختصاص داده است.

 محصولات وایت هاوس از سال ۱۸۸۶ تا کنون از نظر قابلیت های و طراحی ها پیشرفت زیادی داشته است به گونه ای که آن ها را در سطح جهان معروف کرده و شما با خریدن آن در شرق تهران می توانید بهترین بهره را از آن ببرید.

صفحات مرتبط:  علت نمایش ارور ER CO یخچال وایت هاوس چیست؟

محصولات وایت هاوس واقع در شرق تهران ساخت کجا هستند؟

همه می دانیم وقتی یک کالای را خریداری می کنیم اولین سوال این است که کشور سازنده آن کجاست، وایت هاوس برای اولین بار در کشور آمریکا ساخته شد و اولین شرکت آن در آمریکا است که اکنون در کشور های دیگری ساخته می شود و قابلیت های خوب، لوازم و عملکرد خوب را دارد.

وایت هاوس در شرق تهران

محصولات وایت هاوس در شرق تهران با کدام برند های دیگر در رقابت هستند؟

در عصر امروز همه دنبال محصول خوب هستند و وقتی می خواهند یخچال، لباسشویی و…. را بخرند حتما برند های دیگری مانند سامسونگ، جی ال جی و… را کنار برند وایت هاوس بررسی می کنند هر برندی که باعث می شود زودتر به فروش برسد یعنی عملکرد خوب و بالای دارد که این ها خود یک رقیب برای وایت هاوس هستند. شما می توانید برای بررسی بیشتر لوازم وایت هاوس به شرق تهران رجوع کنید.

چرا لوازم وایت هاوس را بخریم؟ آیا خوب هستند؟

یکی از بهترین برندهای دنیا از نظر عملکرد و قابلیت محصولات وایت هاوس است که باعث جذب مشتریان زیادی شده است این لوازم ها به دلیل طراحی بسیار زیبای که دارند باعث زیبایی بیشتر خانه می شوند و احساس خوشایندی در آن ایجاد می کنند. در شرق تهران بهترین محصولات وایت هاوس با رنگ های زیبا وجود دارد.

مزایایی محصولات وایت هاوس در شرق تهران

صددرصد همه دنبال چیزی هستند که مزایای بهتری نسبت به برند های دیگر داشته باشد که در این بخش به بعضی از مزایایی محصولات وایت هاوس اشاره می کنیم:

 • تنظیم دمای دلخواه یخچال های این برند به صورت جدا
 • طراحی زیبا و چشم گیر
 • داشتن صفحه نمایشگر در محصولاتی مانند یخچال و لباسشویی
 • دارای بخش یخ ساز پیشرفته در یخچال های خود
 • دارای قابلیت های متنوع بسیار در لوازم های این برند
 • داشتن عمر بالای محصولات وایت هاوس
 • و…..
صفحات مرتبط:  سوختن و یا از فشار افتادن موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک

 در شرق تهران این قابلیت ها در تمامی محصولات برند وایت هاوس موحود می باشد.

عیوب محصولات وایت هاوس در شرق تهران

این محصولات عیب های آنچنانی ندارند به دلیل کارکرد خوب آن و کیفیت بالا هیچ عیب کلی و بزرگی در آن دیده نمی شود.پس با خیال آسوده می توانید محصولات شرکت وایت هاوس را در شرق تهران خریداری کنید.

وایت هاوس در شرق تهران

نمایندگی وایت هاوس و بررسی کیفیت محصولات وایت هاوس از نظر متخصصین لوازم برقی در شرق تهران

به گفته ی کارشناسان لوازم وایت هاوس دارای بهترین قابلیت ها و برترین طراحی از نظر خارجی و داخلی است که این محصولات خیلی دیر دچار مشکل می شوند شما می توانید با خیالی آسوده در شرق تهران به خرید آن بپردازید. اگر محصولات وایت هاوس دچار مشکل شدند می توان با نمایندگی آن ها تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن مشکل وسایل خود را رفع کنید.

یکی از محصولات با کیفیت و صد البته خوش فروش در برند وایت هاوس در شرق تهران یخچال های آن هستند یخچال یکی از لوازم فوق العاده مهم و که در هر خانه ای قابل دیدن است غیر ممکن است شما جای بروید و آن را نبینید. که همه ی مردم دنبال بهترین برند ها هستند با توجه به اینکه برند وایت هاوس یک برند قدیمی و معروف است شما را برای خرید بهترین یخچال های خود همراهی می‌ کند.

اگر یخچال وایت هاوس از نظر موارد زیر دچار خرابی شد شما می توانید به نمایندگی تعمیرات وایت هاوس سر بزنید و مشکل یخچال خود را حل نمایید.

صفحات مرتبط:  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مابه

موارد ی مانند:

 1. آلودگی در موتور
 2. کمبود روغن کاری
 3. ایراد در دکمه استارت
 4. صدای زیاد ناشی از تمیز نکردن فن ها یا برخورد یا برخورد پره های فن اپراتور
 5. خرابی برد آن
 6. سیم‌ کشی موتور
 7. و….

لوازم های خانگی وایت هاوس در رنگ های خاص به بازار ها عرصه می شود که شما می توانید با سلیقه خود و ترتیب رنگ آن با دیگر لوازم هایتان محصولات وایت هاوس را خریداری کنید.

سخن پایانی

بی شک الان برتد های زیادی از لوازم برقی یا الکترونیکی در بازار موجود است. هر کدام به نوبت خود دارای ویژگی های هستند و تشابه های هم با یک دیکر دارند و شما را در خرید کردن گیج می کند. در این حال می توانید برند وایت هاوس را در شرق تهران خریداری کنید. تا با ویژگی ها و مزایایی آن از لوازم خانگی خود لذت ببرید. و خیالتان بابت عمر و کیفیت آن راحت باشد.

Rate this post

برچسب ها

#