نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک در تهران

علت، نشانه ها و راه حل ارور HRS یخچال وایت هاوس

علت، نشانه ها و راه حل ارور HRS یخچال وایت هاوس

ارور HRS در یخچال‌های وایت هاوس به معنای عدم توانایی یخچال در حفظ دمای مناسب برای نگهداری مواد غذایی است. آلارم hrs در یخچال جنرال الکتریک نیز وجود دارد و می توان گفت که این ارور در همه یخچال ها مفهوم یکسانی را ارائه می دهد. علت این مشکل ممکن بوده به دلیل چندین علت مختلف باشد، از جمله:

 • مشکل در کمپرسور: کمپرسور مسئول فشاردهی گاز فریون در سیستم یخچال و پمپاژ آن است. مشکل در کمپرسور می‌تواند باعث عدم توانایی در حفظ دما شود.
 • مشکل در فن خنک‌کننده: فن خنک کننده در قسمت پشت یخچال موجود است و هوای خنک را به داخل سیستم پمپاژ می‌کند. مشکل در فن خنک کننده باعث ایجاد مشکل در حفظ دمای مناسب می‌شود.
 • مشکل در ترموستات: ترموستات مسئول کنترل دمای داخل یخچال است. اگر ترموستات به درستی کار نکند یا خراب شود، دمای یخچال نیز افزایش یافته و موجب ایجاد مشکل در نگهداری مواد غذایی می گردد.

راه حل برای رفع این ارور عبارت است از:

 1. تعمیر یا تعویض کمپرسور
 2. تعمیر یا تعویض فن خنک کننده
 3. تعمیر یا تعویض ترموستات

بسته به علت اصلی مشکل، لازم است از یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تشخیص و رفع مشکل در یخچال استفاده کنید. همچنین، بهتر است برای جلوگیری از این مشکلات، دوره‌های منظم تعمیر و نگهداری یخچال را انجام دهید.

نشانه های ارور HRS یخچال وایت هاوس کدام است؟

نشانه های ارور HRS در یخچال وایت هاوس شامل موارد زیر می‌شود:

 • دمای داخلی یخچال به طور نامطلوب افزایش یافته و مواد غذایی داخل آن دچار فساد شده‌اند.
 • صدای غیرطبیعی از یخچال می‌آید که ممکن بوده به دلیل اشکال در کمپرسور یا فن خنک کننده باشد.
 • دمای یخچال به طور متناوب تغییر می‌کند و نمودار دما روی صفحه نمایشگر نشان داده نمی‌شود.
 • برخی از محفظه‌های یخچال گرم و برخی دیگر سرد هستند.
 • یخچال در برخی موارد بدون توجه به تنظیمات دما خودکار خاموش می‌شود و دیگر روشن نمی گردد.
صفحات مرتبط:  ارور tc در یخچال ساید بای ساید 26 فوت جنرال الکتریک

اگر این نشانه ها در یخچال وایت هاوس شما وجود دارد، بهتر است به یک تکنسین مجرب مراجعه کنید تا دلیل مشکل را تشخیص داده و راه حل مناسب را پیشنهاد کند.

ارور HRS یخچال وایت هاوس

وقتی ارور HRS یخچال وایت هاوس را دیدیم چه باید انجام دهیم؟

وقتی ارور HRS را در یخچال وایت هاوس دیدید، می‌توانید ابتدا برخی اقدامات پایه را انجام دهید تا مشکل را برطرف نمایید:

 • ابتدا یخچال را خاموش کرده و صبر کنید تا کمی خنک شود. سپس آن را دوباره روشن کنید و دوباره کار خود را آغاز نمایید.
 • چک کنید که آیا درب یخچال به درستی بسته شده است یا خیر. در صورتی که درب به درستی بسته نشده باشد، می‌تواند باعث گرم شدن داخل یخچال شود.
 • چک کنید که آیا فن خنک کننده درست کار می‌کند یا خیر. در صورتی که فن خنک کننده درست کار نمی‌کند، دمای داخلی یخچال ممکن است بالا رود.
 • اگر مشکل اصلی هنوز برطرف نشده باشد، بهتر است به تکنسین مجرب مراجعه کنید تا دلیل مشکل را تشخیص داده و راه حل مناسب را پیشنهاد کند.

با توجه به اینکه این ارور ممکن است به دلیل چندین عامل مختلف رخ دهد، بهتر بوده از خود تلاش بیشتری برای تعمیر و تعویض قطعات انجام ندهید و از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس استفاده کنید.

برای تعمیر ارور HRS یخچال وایت هاوس به کجا مراجعه کنیم؟

برای تعمیر ارور HRS در یخچال وایت هاوس، بهتر است به یک مرکز تعمیرات مجاز وایت هاوس مراجعه نمایید. این مراکز تخصصی دارای تکنسین‌های ماهر و مجرب هستند که توانایی تشخیص دلیل مشکلات یخچال و پیدا کردن راه حل مناسب را دارند.

صفحات مرتبط:  یخساز یخچال و نحوه کارکرد آن

شما می توانید با جستجوی آدرس مراکز تعمیرات وایت هاوس در نزدیکی منطقه خود، یکی از آنها را پیدا کرده و با تماس با آنها، وضعیت خود را توضیح داده و برای تعمیر یخچال خود وقت بگیرید. همچنین، برخی از شرکت‌های تعمیرات خدمات درب منزل را نیز ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد تا تکنسین‌های تعمیرات را به صورت مستقیم در منزل خود دریافت نمایید.

ارور HRS یخچال وایت هاوس

جلوگیری از ارور hrs در یخچال وایت هاوس

برای جلوگیری از ارور HRS در یخچال وایت هاوس، می‌توانید راه‌های زیر را امتحان کنید:

 • تمیز کردن مرتب قفسه‌ها: یکی از علل این ارور، بسته شدن مسیر هوا در داخل یخچال است. برای جلوگیری از این مسئله، شما باید مرتباً قفسه‌های یخچال را تمیز کرده و مطمئن شوید که غذاها به گونه‌ای قرار داده شوند که هوا به طور مستقیم از بالا به پایین در داخل یخچال جریان داشته باشد.
 • نگهداری دمای مناسب: مطمئن شوید که دمای یخچال در محدوده مناسب (۳-۵ درجه سانتیگراد) قرار دارد و همچنین دمای فریزر (-۱۸ درجه سانتیگراد) نیز به درستی تنظیم شده است.
 • بررسی درب: درب یخچال باید به درستی بسته شده باشد تا هوا به درستی جریان پیدا کند. در صورتی که درب به درستی بسته نشده باشد، می‌تواند باعث افزایش دما در داخل یخچال شود.
 • تعویض فیلترهای هوای یخچال: تعویض دوره‌ای فیلترهای هوای یخچال به محض اینکه کثیف شده‌اند، می‌تواند به جلوگیری از ایجاد ارور HRS کمک کند.
 • بررسی فن خنک کننده: بررسی کنید که فن خنک کننده درست کار می‌کند یا خیر. در صورتی که فن خنک کننده درست کار نمی‌کند، دمای داخلی یخچال ممکن است بالا برود.
صفحات مرتبط:  گاز یخچال و شارژ آن

رعایت فاصله بین دستگاه و دیوار: دستگاه را به فاصله کافی از دیوار و دیگر دستگاه‌های الکترونیکی دیگر قرار دهید.

Rate this post

برچسب ها

#